Van Mossel Automotive Group en NAC Breda verlengen samenwerking

Van Mossel Automotive Group en NAC Breda hebben reeds het het sponsorcontract verlengd. Vorig seizoen was de start van de samenwerking. Inmiddels is Van Mossel veelvuldig zichtbaar geweest in- en rondom het stadion. Door de aanwezigheid bij vrijwel alle thuiswedstrijden begint nu echt een band te ontstaan tussen NAC Breda, iedereen die betrokkenheid heeft bij NAC en collega’s en relaties van Van Mossel.

11 september 2023

Over van Mossel

“Zeer waardevol” geven alle vertegenwoordigers van de Bredase automerken in koor aan. “We nemen met veel plezier plaats in de business seats. Hier leren we elkaar, maar vooral inwoners en ondernemers van Breda kennen. Zeer waardevol en erg prettig dat we tegelijkertijd een mooie club als NAC Breda kunnen ondersteunen. We zien een thuiswedstrijd van NAC Breda als een ontzettend leuk avondje uit! Prettig dat we die nog veel tegemoet gaan dit seizoen.”

Mobiliteitsbedrijf Van Mossel Automotive Group is in ruim 75 jaar tijd uitgegroeid tot het grootste automotive bedrijf van de Benelux. Het bedrijf telt 402 vestigingen in Nederland, België, Verenigd Koninkrijk, Duitsland, Frankrijk en Luxemburg. In Breda vertegenwoordigt Van Mossel de merken Ford, Opel, Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Abarth, MG, Maxus, Renault, Nissan en Dacia. Daarnaast zit er ook een Autoschade bedrijf gevestigd in Breda.

Meer nieuws