Samen sterk voor morgen.

Dit seizoen zijn de heren van Vissers Sloopwerk wederom aanwezig op de business tribune in het Rat Verlegh Stadion. Samen met NAC Breda staat het bedrijf sterk, in dit geval sterk voor het nieuwe seizoen!

10 augustus 2022
1.vissers.sloopwerken

Vissers Sloopwerken

Met meer dan 60 vakkundige en ervaren medewerkers verrichten we alle denkbare activiteiten met betrekking tot sloopwerk, asbestsanering, milieutechniek en bodem. Dit doen wij al sinds 1945! Daarnaast leveren we hierop aansluitende diensten. Deze variëren van grondwerk en terreininrichting tot demontage van productielijnen en de recycling van vrijkomende afvalstromen.

Vissers maakt deel uit van de Heezen Bedrijven, een Nederlands familiebedrijf met meer dan 10 werkmaatschappijen en ruim 300 medewerkers. We werken met de kracht van een groot concern, maar met de korte lijnen, charme en betrouwbaarheid van een familiebedrijf. Samen sterk voor morgen.

Meer nieuws
het verhaal
Het verhaal

Fotograaf Marco Magielse blikt terug op een belangrijk moment uit de NAC-geschiedenis

25 oktober 2026
Het verhaal
rotsvast
Thuiskomen in Breda

Wie als speler uit het buitenland naar NAC komt, moet niet alleen op het veld snel zijn draai vinden. Rotsvast zocht een thuisbasis voor Brahim Ghalidi.

20 oktober 2026
Thuiskomen in Breda