‘Onze’ Parel van het Zuiden is terug van weggeweest

We zijn blij dat Ricoh Document Center West-Brabant, onder aanvoering van ambassadeurs Vivian Pols en Alexander van den Eeden, weer een basisplaats op de Business tribune hebben veroverd.

24 oktober 2023
ricoh

Over Ricoh

Vorig jaar waren onze resultaten wisselvallig. Met het team van Breda groeien we door naar een stabiele bezetting tijdens de Avondjes NAC en met een vertegenwoordiging van zulk talent en onder leiding van Marco de Smit zijn wij alvast voorbereid om volgend seizoen een niveautje hoger te spelen!

 ‘We zijn op de top van de Kilimanjaro begonnen, maar het liefst doe ik down to earth zaken’, vertelt Marco de Smit, mede-eigenaar van Ricoh Document Center in Breda en Goes. ‘Dat vertaalt zich in onze laagdrempelige aanpak gericht op de regio Midden- en West-Brabant en Zeeland. In mijn branche lever je de meeste toegevoegde waarde als je naast je producten en diensten ook goede kennis van je klant en zijn omgeving hebt.’

 

Meer nieuws
het verhaal
Het verhaal

Fotograaf Marco Magielse blikt terug op een belangrijk moment uit de NAC-geschiedenis

25 oktober 2026
Het verhaal
rotsvast
Thuiskomen in Breda

Wie als speler uit het buitenland naar NAC komt, moet niet alleen op het veld snel zijn draai vinden. Rotsvast zocht een thuisbasis voor Brahim Ghalidi.

20 oktober 2026
Thuiskomen in Breda