NAC Telt Business

Gisterenochtend om 07:30 uur stond een deel van onze Businessclub leden paraat voor de aftrap van NAC Telt Business!

03 november 2022

Het 12 weken durende NAC Telt Business traject is een initiatief vanuit NAC Maatschappelijk en Monné Zorg & Beweging. In dit traject gaan 12 business leden aan de slag met het verbeteren van de vitaliteit op de werkvloer maar ook zeker met het verbeteren van hun eigen leefstijl.

Wij wensen de deelnemers veel succes en vooral veel plezier!

Meer nieuws
035a5452.jpg
NAC Breda lanceert eigen website voor NAC Vrouwen!

NAC Breda heeft een nieuwe website gelanceerd speciaal voor NAC Vrouwen. In samenwerking met marketingpartners Rubberplants en Bravure.

04 maart 2026
NAC Breda lanceert eigen website voor NAC Vrouwen!
cedrus.jpeg
Cedrus Energy nieuwe energiepartner NAC Breda

Naast de overdracht van het Rat Verlegh Stadion aan NAC door de gemeente Breda, heeft NAC ook een nieuw energiecontract gesloten.

02 maart 2026
Cedrus Energy nieuwe energiepartner NAC Breda
trichis.jpg
Contract NAC Breda en Trichis Media verlengd

Vlak voor de spannende wedstrijd tussen rivalen NAC en Volendam zetten Jan Laban en Eric Matijsen hun handtekening onder de contractverlenging.

24 februari 2026
Contract NAC Breda en Trichis Media verlengd