NAC en Decathlon verlengen samenwerking.

Sport toegankelijk maken voor zoveel mogelijk mensen, dat is wat Decathlon wilt bereiken. Dit doen zij door kwalitatief goede producten voor een eerlijke prijs aan te bieden. Decathlon Breda en NAC verlengen de samenwerking voor dit seizoen op zowel maatschappelijk als commercieel gebied. Tevens zal Decathlon aangesloten zijn bij de Business Club.

17 augustus 2022

Decathlon Breda

'Dankzij dezelfde waardes gaan wij deze samenwerking aan! We zijn vitaal, genereus authentiek, verantwoordelijk en zijn graag maatschappelijk betrokken. Samen geloven wij in de voordelen van sport, zowel fysiek als mentaal. Daarom zijn wij enorm trots op deze samenwerking voor de sportieve sporters in Breda.

Op naar een geweldig nieuw sportseizoen & een mooie samenwerking!'

Ook benieuwd naar wat de businessclub voor jou als ondernemer kan betekenen? Neem dan contact op met NAC via commercie@nac.nl 

Meer nieuws
schermafbeelding2025-06-26om10.01.14.png
De ondernemerstip van Pim SchaerLaeckens

In deze rubriek delen sponsoren of businessclubleden hun ultieme zakelijke tip of inzicht dat ze kregen tijdens het ondernemen.

18 juli 2025
De ondernemerstip van Pim SchaerLaeckens
schermafbeelding2025-06-26om09.55.46.png
Vrouwen van NAC: Nathalie van der Zee

Het begon allemaal met een pannenkoekenhuis. ‘Vanaf nul hebben mijn man Martin en ik het opgebouwd, tot één groot speelparadijs in sprookjessfeer.’

11 juli 2025
Vrouwen van NAC: Nathalie van der Zee