Zoek je als ondernemer of vastgoedinvesteerder een financiering? Dan kun je gemakkelijk verdwaald raken in het oerwoud van geldverstrekkers. Het aanbod is enorm, maar het aanvraagproces is vaak gestandaardiseerd en onpersoonlijk. Met de komst van Brecht als derde adviseur is het team van Financieringsgilde Breda op volle sterkte om ondernemers en vastgoedinvesteerders te ontzorgen bij hun financieringsvraagstuk.
Joey Gosenson is franchisenemer van Financieringsgilde in Breda. Financieringsgilde – met meer dan vijftig vestigingen in Nederland – bemiddelt als onafhankelijk tussenpersoon in bedrijfs- en vastgoedfinancieringen.
De vraag naar onafhankelijk advies groeit. Daarom is het team in Breda in korte tijd uitgebreid: vorig jaar kwam Ralph de Jong erbij, dit jaar volgde Brecht Sanders. Joey: ‘Wij schrijven een toelichting op de financieringsaanvraag en dienen die namens de klant in bij geldverstrekkers – dat zijn banken, maar ook bijvoorbeeld crowdfundingplatforms, leasemaatschappijen en private investeerders. Vervolgens zetten we alle ontvangen offertes in een overzicht. De verschillen in rente kunnen echt enorm zijn, soms meer dan 2% op jaarbasis. Nog los van de overige voorwaarden zoals aflossingsniveau, privé garantstelling en onderpand. Dankzij onze landelijke inkoopkracht kunnen we bovendien bijna altijd korting voor de klant regelen.'