Creatieve webbouwers sluiten aan bij de NAC Business Academy

Dominique van IJzendoorn en Wouter van Meegdenburg, de twee jonge ambitieuze ondernemers van Puntje bij Paaltje Development sluiten aan bij de NAC Business Academy (NBA). De ondernemers die met een frisse blik kijken tegen de web development wereld aankijken. De online wereld is volop in ontwikkeling en voor velen spannend om te betreden. Hier komen wij in beeld, wij willen je zoveel mogelijk helpen. Wij houden het daarom graag heerlijk simpel voor jou!

16 september 2022

Dit concept gericht op start-ups, jonge ZZP’ers en jonge ondernemers uit de regio, zal met NAC - VVV Venlo en nieuwe netwerkgelegenheid hebben. Leden van de NAC Business Academy zullen in aanloop naar deze wedstrijd verdere informatie ontvangen. Tijdens deze activiteiten en wedstrijden combineer je voetbal met leren, persoonlijke ontwikkeling, netwerken en kennisdeling door ervaren mede NAC sponsoren. Ook geïnteresseerd in de NBA of ontvangt u graag informatie hieromtrent mail dan naar: commercie@nac.nl

Meer nieuws
979b8b8a-43cd-412d-b8bb-7042a1349f64.jpg
CuliNice Catering breekt sponsorcontract open!

CuliNice Catering heeft haar vertrouwen in NAC uitgesproken en haar sponsorovereenkomst opengebroken en verlengd voor de komende seizoenen!

09 februari 2026
CuliNice Catering breekt sponsorcontract open!
hb17werktfotolinkedin.jpeg
Welkom bij NAC: HB17 Werkt

Met trots kondigen wij HB17 Werkt aan als nieuwe sponsor van NAC. Vanaf de start van de tweede seizoenshelft is HB17 Werkt ingestapt als Business Club-lid.

05 februari 2026
Welkom bij NAC: HB17 Werkt