Bundeling stapt in bij NAC Businessclub

Luuk van Dieten en Bjorn Poels bekrachtigde de samenwerking door afgelopen week in te stappen bij de NAC Businessclub.

21 november 2022
nacxbundeling(1)

NAC x Bundeling

In samenwerking met Bundeling wordt de Bundeling app in december gelanceerd. Door middel van deze app kunnen de NAC businessclub leden gemakkelijk contact met elkaar zoeken en opnemen. Ook worden de diverse businessclub bijeenkomsten hierin aangekondigd en zullen de uitnodigingen via de appworden verstuurd. Als laatste zit er ook een mogelijkheid in de app om uw zakelijke tickets te uploaden voor de wedstrijd.

Kortom een allesomvattende, functionele en gebruiksvriendelijke app die van meerwaarde zal zijn binnen onze businessclub.

Bundeling heeft al vele betaald voetbal organisaties in hun portfolio en kan hier nu dus NAC Breda aan toevoegen.

Meer nieuws
het verhaal
Het verhaal

Fotograaf Marco Magielse blikt terug op een belangrijk moment uit de NAC-geschiedenis

25 oktober 2026
Het verhaal
rotsvast
Thuiskomen in Breda

Wie als speler uit het buitenland naar NAC komt, moet niet alleen op het veld snel zijn draai vinden. Rotsvast zocht een thuisbasis voor Brahim Ghalidi.

20 oktober 2026
Thuiskomen in Breda