Louwman Bedrijfswagens komend jaar wederom verbonden aan businessclub.
Ook in het nieuwe seizoen blijft Louwman Bedrijfswagens verbonden aan NAC Breda. Al jaar en dag is Louwman een bekend gezicht op de business tribune. Afgelopen week waren Martijn Horsten en Peter van Bebber aanwezig om de sponsoring voor het nieuwe seizoen te formaliseren.

Louwman Bedrijfswagens op de grasmat bij NAC
Als officieel Mercedes-Benz dealer hebben wij ons wederom als sponsor verbonden aan NAC. Binnen Louwman Dealer Group is recent de strategische keuze gemaakt om het specialisme van bedrijfswagens verder vorm te geven door de bedrijfswagenactiviteiten te bundelen onder de naam Louwman Bedrijfswagens.
Met deze invulling zijn we in staat om onze klanten een nog breder en aantrekkelijker aanbod van diverse merken bedrijfswagens te bieden, inclusief de bijbehorende adviesrol van onze specialisten. Denk hierbij aan op,- en ombouw oplossingen, advisering in elektrificatie en connectiviteitsoplossingen, leasing en financiering etc.
Louwman gaat voor lange termijn relaties met zowel klanten als werknemers en daar sluit onze verbintenis met NAC prima bij aan. Neem gerust een kijkje op louwmanbedrijfswagens.nl of bezoek één van onze vestigingen.
Website Louwman BedrijfswagensOok benieuwd naar wat de NAC Businessclub voor jou als ondernemer kan betekenen? Neem dan contact op met NAC via commercie@nac.nl