Bestel nu je thuisdiner om tijdens de wedstrijd van te genieten
Niet alleen de sponsoren denken met weemoed terug aan de ouderwetse Avondjes NAC, ook onze horecapartners missen deze gezellige events gigantisch. Om onze horecapartners te steunen, trappen we af met een nieuw initiatief: voorafgaand aan een thuiswedstrijd bestel je een heerlijk diner, verzorgd door onze culinaire partners. Geniet met een bord vol lekkers op schoot én een wijntje on the side vanaf de tribune thuis van de wedstrijd.
Aankomende zondag speelt NAC tegen FC Dordrecht en verzorgen NHG en Purple Catering & Events het diner.
Op het menu:
Overheerlijke pastinaaksoep met baconkruim en kruidenolie
***
Ingerolde rundersukade in beenham met truffel jus, knol selderij puree, gebakken paddenstoelen en spaghetti van seizoensgroenten
***
Tiramisu met speculaas
Reserveer je diner voor vrijdag 4 december 12:00 uur via info@nhgbreda.nl. Dit diner van Purple Catering & Events kost €32,50 per persoon. NHG, de cateraar van het Rat Verlegh Stadion, doet er een fijne fles wijn bij. Op de wedstrijddag kun je de reservering afhalen bij onze hoofdingang van het stadion.
Dit initiatief wordt georganiseerd door NAC Commercie.